Sisselogimine

Unustasite parooli?

Privaatsuspoliitika

NB! E-lillepoe Lillelett.ee tekstide, kujunduste ja fotode kopeerimine/kasutamine on ilma lillelett.ee omaniku kirjaliku nõusolekuta keelatud.

 

Internetipoe lillelett.ee privaatsuspoliitika

Lillelett.ee veebisaidi administratsiooon kohustub teie privaatsust Internetis hoidma. Suuname teie esitatud andmete kaitsmisele suurt tähelepanu ja tähtsust. Meie privaatsuspoliitika põhineb Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) nõuetel. Isikuandmete kogumise eesmärgid on järgmised: meie teenuse toimimise parandamine, kontaktide loomine selle lehekülje külastajatega, uudiskirjade saatmine e-posti ja telefoninumbri teel , veebikaubandusteenuse kasutajaandmete töötlemine, ettevõtte tegevusalaga seotud teenuste pakkumine sellel leheküljel, samuti allpool väljatoodud punktdena.

 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Kogume ja kasutame teie isikuandmeid ainult teie vabatahtliku nõusoleku korral. Kui nõustute sellega, volitate meid koguma ja kasutama järgmisi andmeid: nimi ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber, kodune aadress, sotsiaalmeedia konto andmed. Teie andmete kogumine ja töötlemine toimub vastavalt Euroopa Liidu territooriumil ja Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele.

 

Andmete salvestamine, muutmine ja kustutamine

Kasutajal, kes edastas oma isikuandmed veebilehele lillelett.ee, on õigus neid muuta ja kustutada, samuti tühistada nõusolek nende kasutamiseks. Periood, mille jooksul teie isikuandmeid säilitatakse: aeg, mis kulub andmete kasutamiseks saidi põhitegevuseks. Teie andmete kasutamise lõppedes kustutab saidi administratsioon need. Isikuandmetele juurdepääsu saamiseks võite pöörduda saidi administratsiooni poole e-posti aadressil info@lillelett.ee. Saame teie isikuandmeid kolmandale isikule edastada ainult teie vabatahtlikul nõusolekul, kui need edastati, siis ei saa me andmeid muuta teistes organisatsioonides, mis pole meiega seotud. Müüjal on õigus klientide isikuandmeid jagada kolmandate isikutega, kelleks on näiteks volitatud andmetöötlejad, raamatupidajad, transpordi- ja kullerettevõtted, ülekandeteenuseid pakkuvad ettevõtted Lillelett OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Müüja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

 

Tehniliste andmete kasutamine veebilehe külastamisel

Kui külastate veebisaiti lillelett.ee, salvestab andmebaas teie IP-aadressi, külastuse aja, brauseri seadete, operatsioonisüsteemi kirjeid ning muud tehnilist teavet, mis on vajalik veebisaidi sisu õigeks kuvamiseks. Nende andmete põhjal on meil võimatu tuvastada külastaja isikut.

 

Laste poolt teabe edastamine

Kui olete lapsevanem või hooldaja ja teate, et teie lapsed on meile ilma teie nõusolekuta edastanud oma isikuandmed, võtke meiega ühendust: info@lillelett.ee. Keelatud on jätta alaealiste isikuandmed meie teenistusse ilma vanemate või eestkostjate nõusolekuta.

 

Küpsiste kasutamine

Sisu õigeks kuvamiseks ja lillelett.ee veebisaidi kasutamise mugavuse huvides kasutame küpsiseid. Need on teie seadmesse salvestatud väikesed failid. Need aitavad saidil teie kohta käivat teavet meelde jätta, näiteks mis keeles saiti vaatate ja millised lehed olete juba avanud, see teave on kasulik järgmisel korral, kui meid külastate. Küpsised muudavad saidi kasutamist palju mugavamaks. Nende failide kohta saate rohkem lugeda siit. Küpsiste aktsepteerimise või blokeerimise saate oma brauseris ise konfigureerida. Küpsiste vastuvõtmata jätmine võib piirata saidi toimivust.

 

Isikuandmete kasutamine teiste teenuste poolt

See sait kasutab kolmandate osapoolte Interneti-teenuseid, mis koguvad teavet meist sõltumatult: nende kogutud andmeid võidakse edastada nende organisatsioonide muudele teenustele, nad võivad andmeid kasutada oma reklaamivõrgu reklaamide isikupärastamiseks. Nende organisatsioonide kasutajalepinguid saate lugeda nende veebisaitidelt. Samas kohas saate keelduda nende poolt isikuandmete kogumisest, näiteks on olemas Google Analyticsi blokeerija, või on Yandex Metrica blokeerija. Me ei jaga isikuandmeid teiste organisatsioonide ja teenustega, mida pole selles privaatsuspoliitikas täpsustatud. Ainus erand on teabe edastamine nende toimingute tegemiseks volitatud riigiasutuste õiguslike nõuete kohaselt.

 

Lingid teistele saitidele

Meie veebisait lillelett.ee võib sisaldada linke teistele veebisaitidele, mida meie ei halda. Me ei vastuta nende sisu eest. Soovitame teil vajaduse korral tutvuda iga külastatava saidi privaatsuseeskirjadega.

 

Muudatused privaatsuseeskirjades

Meie veebisait lillelett.ee võib aeg-ajalt värskendada meie privaatsuseeskirju. Teavitame muudatustest, postitades sellele lehele uue privaatsuseeskirja. Jälgime isikuandmeid käsitlevate õigusaktide muudatusi Euroopa Liidus ja Eesti Vabariigis. Kui olete meile isikuandmeid jätnud, teavitame teid privaatsuspoliitika muudatustest. Kui teie isikuandmed sisestati valesti, ei saa me teiega ühendust võtta.

 

Tagasiside, lõppsätted

Privaatsuspoliitikaga seotud küsimustes võite pöörduda veebisaidi lillelett.ee administratsiooni poole aadressil info@lillelett.ee või kasutades selle veebisaidi vastavas jaotises näidatud kontaktivormi. Kui te ei nõustu selle privaatsuspoliitikaga, ei saa te kasutada veebisaidi lillelett.ee teenuseid, sellisel juhul peaksite hoiduma meie veebisaidi külastamisest.

See dokument on koostatud veebipõhise privaatsuseeskirjade koostaja kaudu aadressil Profiset.org