Authorization

Forgot password?

Delivery conditions

Delivery information:

- Delivery in Tallinn 6.50€

-Express delivery in Tallinn 9€

-Outside Tallinn during the day (up to 25 km) 12€

-Delivery in Estonia by Cargobus courier 25€

 

Tarnetingimused

1. Kauba soetamisel internetipoest lillelett.ee, saab ostja valida selle kättetoimetamise viisi – kauba kättetoimetamise teenuse.

2. Kauba kättetoimetamise teenus:

2.1. Kui ostja valib kauba kättetoimetamise teenuse, kohustub ta esitama täpse kohaletoimetamise aadressi.

2.2. Ostja kohustub kauba ise vastu võtma. Juhul kui ta ei saa kaupa ise vastu võtta, kauba kohaletoimetamisel on aga aluseks võetud esitatud aadress ja muud ostja esitatud andmed, ei ole ostjal õigust esitada müüjale pretensioone kauba toimetamise kohta väärale subjektile.

2.3. Juhul kui Ostja või kauba kättesaaja ei ole märgitud aadressil märgitud ajal, Müüja või müüja esindaja omab õigust anda tellimus üle kolmandale isikule(sugulasele, naabrile, hotelli administraatorile jne).

2.4. Kui Müüjal või Müüja esindajal ei õnnestu informatsiooni täpsustamiseks tellimise tarnimise kohta Ostja kätte saada, ja ei õnnestu üle anda tellimus, siis tellimus tagastatakse Müüjale. Korduv tarnimine toimub lisatasu eest.

2.5. Kauba võib kätte toimetada müüja ise või tema volitatud esindaja.

3. Kauba kättetoimetamistasu arvestatakse vastavalt kohaletoimetamise aadressile.

4. Kauba kättetoimetamise tähtaeg märgitakse kauba kirjelduses. Tähtaeg on eeldatav ning võib muutuda. Müüja kohustub andma endast parima, et soetatud kaup toimetataks kätte võimalikult kiiresti.

5. Kauba kättesaamisel kohustub ostja koos müüja või tema volitatud esindajaga kontrollima saadetise ja kauba seisukorda. Kui ostja võtab tellimuse vastu, loetakse, et saadetis on edastatud heas seisukorras ning puuduvad kahjustused, mille tekkepõhjus ei ole tootmispraak, ja tellimuse mittevastavused (sellised, mida saab tuvastada kauba välisel vaatlusel).

6. Suuremate tähtpäevade- ja riigipühade ajal (Sõbrapäev, Naistepäev, Emadepäev, 24 veebruar jt.) kiirtellimusi ja täpse kellaaja kättetoimetamise tarnimisteenuseid ei täideta, kõik tellimused täidetakse ooksvalt päeva jooksul.

7. Kauba kättetoimetamist Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses pakub Lillelett OÜ enda kullerteenust, kauba saab kätte kas tellimuse tellimise päeval või kliendi enda väljavalitul muul kuupäeval. Kättetoimetamine üle Eesti toimub DPD kullerteenuse kaudu, kauba kättetoimetamine Cargobus- kulleriga toimib 1-2 tööpäeva jooksul.