Sisselogimine

Unustasite parooli?

 

Matuse floristika

Kahjuks tuleb igaühel meist varem või hiljem kokku puutuda raskeima kaotusega, siis kui lähedased lahkuvad, jättes endast maha vaid soojad mälestused. Traditsiooniliselt ei saa mööduda hüvastijätt kalli inimesega lilledeta. Leinakimp aitab väljendada tundeid, andes edasi emotsioone, läbielamist, kannatust ja kurbust, leina ja siirast kaastunnet. Ja seda kõike ilma sõnadeta..

 

Leinafloristika 

Lilled on nagu inimelu, lill "sünnib", kasvab ja närtsib.

E-lillepood "Lillelett" pakub laias valikus leinafloristikat. Meie kataloogi valikus leiate:

Leinakimbud- leinakimp on sobiv mälestuspäevaks, surma-aastapäevaks, matusetseremooniale. Selline värsketest lilledest kompositsioon asetatakse hauale või pannakse vaasi. Kliendi soovil saab leinakimpu teha liiliate-, rooside-, krüsanteemide-, nelkide-, lisianthuste-, gerberate-, iiriste ja ka muude lilledega. Sellised matusekimbud on oma välimuse poolest rikkalikud ja tähelepanuvärilised.

Matusepärjad tehakse kuuseokstest alusel oasisesga. Pärjad tehakse roheliste lehtede, värskete lilledega. Pärast matusetseremooniat asetatakse leinapärjad hauale.

Rituaalkorvid väljendavad leina lahkunu vastu matusepäeval. Korvides oleva kompositsiooniga kaunistatakse matusepäeval saale. Seejärel nad viiakse hauale. Samuti neid viiakse kalmistule mälestuspäevadel ning surma-aastapäevadel.

Matuseseaded lilledega - nendega kaunistakse matusetseremoonia ajaks saali, pärast viiakse ned lahkunu hauale.

 

Lillede tähendus matusetseremoonial

Värsked lõikelilled matustel annavad suurepäraselt edasi leinavate sugulaste tundeid ja emotsioone. Sellise kompositsiooni igal elemendil on eriline tähendus, mis tuletab meelde, et kõik siin maailmas on ajutine ja lühiajaline.

Kogenud "Lilleleti" floristid valmistavad lõikelilledest pärga, samal ajal kombineerides lille sorte ja värve, valides ainult värskeid ja kvaliteetseid lilli:

Matusekimp roosidest väljendab kurbust ja kaotust.

Kuuseoksad väljendavad õrnu tundeid ja mälestust lahkunu vastu.

Nelgid matustel "räägivad" pühendumisest ja tunnustusest lahkunu vastu.

Krüsanteemid on kui surematu hinge sümbol.

Matusekimp liiliatega “jutustab” lahkunu südame puhtusest, mõtetest ja tegudest.

Lillekeele tundmine võimaldab meie floristidel kombineerida leinakompositsiooni elemente, valida värvilahendus, mis nagu taimedki kannab teatud tähendust. Kõik matusteks mõeldud kimbud, korvid või matusepärjad valmistatakse värsketest lõikelilledest kõiki rituaalseid traditsioone järgides.

 

Mida me pakume?

Matusefloristika on meie e-lillepoe üks tegevusaladest. Kataloogi rikkalikkus sortimendis on matusekompositsioonid värsketest lilledest. Samuti on võimalus esitada individuaalne tellimus, väljendades oma soovi. Selleks kirjutage või helistage meile, andke teada, kellele matusepärg on mõeldud ja me koostame teile parima kompositsiooni, mis suudab väljendada teie siiraid tundeid ja emotsioone lahkunu vastu.

Stiilsed ja elegantsed leinapärjad toimetatakse vajalikule aadressile võimalikult lühikese aja jooksul. Pakume konkurentsivõimelisi hindu ja garanteerime igale meie kliendile delikaatset lähenemist.

 

"Lillelett" on teiega koos nii rõõmsal hetkel kui ka kurbuses!