Sisselogimine

Unustasite parooli?

Lillelett - kingi rõõmuhetki!

 

Meeldivad mälestused ja hulk positiivseid emotsioone on suurepärase meeleolu ja erksate mälestuste võti. Meeldivad kingitused toovad lähedastele rõõmu ja inspireerivad neid. Lilled meie elus täiendavad elu värvidega, muudavad selle rikkalikumaks ja kaunimaks. Erksad kimbud, millest õhkub õrna aroomi, võivad teid rõõmustada, lisada ruumidesse hubasust ja soojust, muutes interjööri stiilsemaks ja ilusamaks.

 

Lilleleti teenuseid kasutades muutub lillede kinkimine palju lihtsamaks. Meiega on võimalus nii Tallinna linna, kui ka teiste Eesti linnade elanikele tellida meilt värskeid kimpe ning  tagame alati lillede kiire kohaletoimetamise vajalikule aadressile. Kimbu õigeaegne toomine kliendi antud aadressile on meie jaoks vastutusrikas missioon. Me mõistame suurepäraselt, et olete pöördunud meie poole olulise ülesandega.

 

Meie e-poes on suur valik värve ja kompositsioone igale maitsele.

Tellida saab:

 

monokimpe tulpide, rooside, krüsanteemide, liiliate, lisianthuste ja muude lilledega;

lilleseadeid erinevatest lilledest;

Premium kimbud – imelised kompositsioonid erinevateks sündmusteks;

kingitused: maiustused, pehmed mänguasjad.

 

Kompositsioonide kujundamisega tegelevad professionaalsed lilleseadjad. Meie töötajad jälgivad uusimaid trende, nii et igal kompositsioonil või kimbul on kordumatu välimus, mis sarnaneb kunstiteosega.

 

Miks meie?

 

Lillekimp on suurepärane viis näiteks tänu väljendamiseks, piduliku ümbruskonna loomiseks, tüdruku tähelepanu võitmiseks või andeks palumiseks. Lilleseade valimisel peab valima ka õige ettevõte, kes hoolitseks kõigi kimbu kokkupanemise ja ukseni õigeaegse toimetamise küsimustes.

 

Paljud usaldavad just meid järgmiste eeliste tõttu:

 

ainult värsked lilled kimpudes;

tellimuse kiire täitmine;

lai valik lillekompositsioone;

ei pea ise kimbu järgi minema - toome kimbu Tallinnas kohale 1-3 tunni jooksul alates tellimise hetkest;

kimbule saab lisada kingituse;

Tellimuse saate esitada veebisaidi või telefoni teel;

saadame kliendile (kliendi soovil) foto kimbust enne saajale kättetoimetamist

mitmesugused mugavad maksesüsteemid;

võimalus tellida kimp kohaletoomisega üle Eesti 1-2 päeva jooksul.

 

Nagu kogemus näitab, on Lilleleti kliendid väga rahul meie täpsusega tellimuste täitmisel, ja pöörduvad tihti meie poole tagasi korduvalt. Meie e-poes on ka erinevaid soodustusi ja allahindluseid. Tuleme alati kliendile vastu ja teostame ka eritellimusi.

 

Lilled Lilleletist Tallinnas - kõigile taskukohased ning meeldivad emotsioonid!

 

Kimpude kohaletoimetamine Tallinnas meie kullerite poolt võimaldab teil teha spontaanse üllatuse imeliste lilledega kas otse koduukseni või kingisaajale kätte. Üllatav kimp annab saajale teada teie iseloomust ja tunnetest palju rohkem kui lihtsalt postkaart või telefonikõne. Meie, Lillelett OÜ, abiga saate alati oma lähedasele või kallimale korraldada erilist üllatust ja jääda tal soojalt südamesse.

 

Väärib tähelepanu ka see, et kaunid kimbud rõõmustavad mitte ainult naisi, vaid ka mehi. Meie sortimendis on kindlasti kompositsioone ka tugevama soo esindajatele. Meie mugavate filtrite abil saate alati kompositsioone sorteerida erinevate parameetrite järgi: värv, sündmus, hind, lillede arv jne.

 

Lilleletti kimp igaks sündmuseks on suureks rõõmuallikaks kõigile. Samas ei pea sobivate värskete õite leidmiseks kõikidest lillepoodidest läbi kõndima – seda kõike pakume igale oma kliendile. Selleks vaja lihtsalt meie e-pood avada, valikut teha ja tellimus esitada. Ülejäänu eest hoolitseme meie.

 

© E-lillepoe Lillelett.ee tekstide, kujunduste ja fotode kopeerimine/kasutamine on ilma lillelett.ee omaniku kirjaliku nõusolekuta keelatud.